O firmie

       ADAMEK Produkcja i Sprzedaż Odzieży Pszczelarskiej to rodzinna firma z wielopokoleniową tradycją. Firma założona została w 1991 roku. Siedziba znajduje się w Gilowicach – malowniczej miejscowości położonej u stóp Beskidu Żywieckiego. Podstawowym profilem działalności jest produkcja ochronnej odzieży pszczelarskiej. Kombinezony, bluzy, fartuchy z tkanin drelichowych i bawełnianych – cały asortyment jest testowany we własnych pasiekach, co daje gwarancję najwyższej jakości wyrobów. Oferta zawiera produkty w szerokim zakresie wzorów, rozmiarów i kolorów, choć realizowane są także indywidualne, nietypowe wymagania klientów.

       Od 2008 roku firma zajmuje się także produkcją węzy pszczelej. Węza produkowana jest w różnych rodzajach: Wielkopolska, Warszawska Zwykła, Warszawska Poszerzona, Ostrowska, Dadant, Langstroth. ADAMEK posiada również gospodarkę pasieczną w 150 pniowej pasiece.

       Firma ADAMEK chętnie uczestniczy w wystawach i spotkaniach pszczelarzy na terenie kraju oraz za granicą. ADAMEK angażuje się w tego typu imprezy i czynnie uczestniczy w pszczelarskim życiu, bo wszyscy z prawdziwa pasją podchodzą do swojej pracy traktując ja jak powołanie i rodzinną misję podtrzymania pszczelarskiej tradycji.